Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Депутати хочуть конвертувати валютні кредити громадян у гривневі

У Парламенті зареєстровано законопроект № 4185-1 «Про конвертації кредитних зобов'язань з іноземної валюти в національну валюту України - гривню». Їм запропоновано наступний механізм конвертації валютних кредитів у гривневі. 

За письмовою заявою громадян України, що мають діючі невиконані зобов'язання за кредитними договорами в іноземній валюті, банки повинні будуть провести конвертацію зобов'язань за такими кредитними договорами на умовах і в порядку, визначеному законом. 

Заборгованість за споживчим кредитом буде конвертуватися за офіційним курсом НБУ на день укладання кредитного договору та за офіційним курсом НБУ, який був встановлений на 1 січня 2014 року. 

Різниця між сумою за курсом на 1 січня 2014 року і по курсу на момент укладення кредитного договору буде ділитися на дві рівні частини. 

Одна частина буде додаватися до суми, отриманої в результаті конвертації суми заборгованості за курсом на момент укладання кредитного договору. Ця сума підлягатиме сплаті і її включать в договір про внесення змін до кредитного договору.

Друга частина буде враховуватися окремо в договорі про внесення змін до кредитного договору. На цю частину банк встановить фіксовану процентну ставку в розмірі 0,1 (нуль цілих і одна десята) процентів річних, яка підлягатиме сплаті в кінці терміну споживчого кредиту разовим платежем. 

Після проведення конвертації за договором споживчого кредиту подальше погашення заборгованості буде здійснюється в гривні. 

У разі прийняття цього законопроекту ми обов'язково вам повідомимо.

Стягнення боргів з страхових компаній - отримання матеріальної компенсації у зв’язку з завданою шкодою Вашому транспортному засобу

 
 

comments powered by Disqus