Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Депутати хочуть стимулювати добровільне медичне страхування

Підвищення державного фінансування охорони здоров'я є проблемним через складну ситуацію в державі, тому депутати вирішили шукати інші шляхи залучення коштів у вказану область. 

Чималий інтерес у цьому плані представляє ринок добровільного медичного страхування, який характеризується значною інвестиційною привабливістю. Перешкодою у розвитку добровільного медичного страхування є відсутність податкових заохочень, тому у Верховній Раді був зареєстрований законопроект № 4164а «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання добровільного медичного страхування)». 

Законопроект розроблений з метою віднесення страхових платежів та інших витрат, які роботодавці здійснюють з добровільного медичного страхування, до витрат, що враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування, тобто з метою зменшення бази оподаткування роботодавця на розмір таких витрат. 

Зокрема, витрати на добровільне медичне страхування пропонується включити до складу загальновиробничих та адміністративних витрат, витрат, пов'язаних з наданням послуг, витрат подвійного призначення, витрат, дозволених до включення до податкової знижки, а також врегулювати питання, пов'язані з визначенням розміру таких витрат для звітного податкового періоду. 

Крім того, проектом пропонується визначити поняття договору медичного страхування, за яким будуть надаватися зазначені податкові преференції.

Супровід страхових випадків у Львові - економія часу та нервів

 
 

comments powered by Disqus