Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Хто і як сплачує держдивіденди у 2014 році

Податківці нагадали, що господарські товариства, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, за підсумками календарного року мали до 1 травня прийняти рішення про відрахування не менше 30% чистого прибутку на виплату дивідендів. Сплатити до бюджету дивіденди, нараховані пропорційно розміру державної частки (акцій, паїв) у їх статутних капіталах, необхідно до 1 липня.

Базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності, в 2013 році становить:

• 50% господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави;

• 30% - для господарських товариств електроенергетичної галузі, щодо яких здійснюється державне регулювання цін і тарифів.

Отже, господарські товариства, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, у разі отримання чистого прибутку за результатами 2013 мали взяти до 1 травня 2014 рішення щодо сплати дивідендів. Сплатити їх необхідно не пізніше 1липня 2014 року.

Крім того, зазначені суб'єкти господарювання зобов'язані внести до / або одночасно з виплатою дивідендів авансовий внесок з податку на прибуток.

Адвокат у Львові - індивідуальний підхід до кожного клієнта

 
 

comments powered by Disqus