Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Як зареєструватися платником єдиного податку

З початку 2014 скасовано свідоцтво платника єдиного податку, замість якого можна отримати виписку з реєстру платників єдиного податку в органах Міндоходів.

Процедура реєстрації полягає в наступному:

- До органів Міндоходів подається реєстраційна заява в паперовому вигляді;

- Державний реєстратор передає до органів Міндоходів електронні скановані копії реєстраційних заяв та відомості з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізособи-підприємця;

- Через мережу Інтернет подається реєстраційна заява, завірена електронним цифровим підписом.

Дані про реєстрацію єдинників оприлюднюються на єдиному державному реєстраційному веб-порталі та офіційному порталі Міндоходів.

Якщо відповідно до Податкового кодексу немає підстав для відмови особі в реєстрації, то контролюючий орган повинен протягом двох робочих днів з дати надходження заяви про перехід на спрощену систему оподаткування зареєструвати таку особу платником єдиного податку.

Якщо у реєстрації відмовлено - то також протягом двох робочих днів контролюючий орган надає письмове мотивоване пояснення. Відмову можна оскаржити у встановленому порядку.

До того ж отримувати виписку з реєстру платників єдиного податку не обов'язково, оскільки щодня на державному реєстраційному порталі та сайті Міндоходів оприлюднюються дані з реєстру платників єдиного податку. Виписки з реєстру надаються безкоштовно.