Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Міндоходів попереджає про небезпеку реєстрації бізнесу за адресами масової реєстрації

На сьогодні реєстрація суб'єктів підприємництва за однією адресою набула масового характеру. Згідно із законодавством України це явище неприпустиме, адже здійснюється всупереч чинним нормам.

Платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об'єктів оподаткування та об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням, або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

Внесення реєстраційних даних до Єдиного державного реєстру за адресою, за яким платник фактично не перебуває і по якому зареєстровані ще десятки інших платників, спричиняє додаткові ризики.

У зв'язку з різким ускладненням внутрішньополітичної ситуації, зростанням соціальної напруги в країні, значна частина населення за власним бажанням або за необхідності переїжджає в інші регіони на проживання і намагається забезпечити свої сім'ї матеріально. Одним з виходів є реєстрація суб'єктом господарювання і відкриття нового бізнесу.

Органи Міністерства доходів і зборів застерігають усіх, хто випадково може скористатися пропозицією отримати юридичну адресу в місцях масової реєстрації, про можливу загрозу їх бізнес-іміджу і створенню додаткових проблем у здійсненні підприємницької діяльності.

Перелік адрес масової реєстрації суб'єктів господарювання розміщено на офіційному порталі Міндоходов www.minrd.gov.ua на окремому банері « Адреси масової реєстрації» з визначенням відповідного регіону.