Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39Адвокат в Києві

 

Для того щоб здійснювати адвокатську діяльність, потрібно мати стаж юридичної роботи не менше 2-х років. Наш відділ кадрів дуже ретельно ставиться до підбору кожного адвоката. На початок 2017 року офіси нашої компанії розташовані в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі та Львові. І в кожному з цих офісі сидять виключно професіонали, де кожен клієнт отримає якісні послуги адвоката. Ми активно розвиваємося і збільшуємо кількість як адвокатів так і нових клієнтів.

Професійні адвокати в Києві

Адвокат Киев

Кожне українське місто має свої традиції та особливості. Перед відкриттям кожного офісу ми ретельно вивчаємо звичаї кожного міста і залучаємо до роботи лише тих фахівців, яким повинен відповідати кожен наш адвокат. Київ – це столиця нашої держави, куди зїжджаються люди з усіх куточків не тільки нашої країни, а й світу.

Особливістю цього міста є те, що тут вирішуються найважливіші питання країни і послуги адвоката в Києві ми надаємо на найвищому рівні. Адвокати нашого київського офісу спеціалізуються на різних категоріях справ, починаючи від сімейних і закінчуючи міжнародними. Особливу увагу ми приділяємо клієнтам, які звертаються до нас щоб отримати захист у кримінальній справі, тому наш адвокат по кримінальних справах в Києві досконало знає всі тонкощі своєї роботи і зможе якісно захистити як потерпілих від злочинів, так і осіб, яких підозрюють у скоєнні злочину.

Окрім кримінальних справ, ми здійснюємо захист інтересів громадян і в цивільних справах.

Послуги адвоката в Києві ви можете отримати в наступних категоріях цивільного законодавства:

  • відшкодування шкоди
  • сімейні спори
  • спадкові спори
  • стягнення боргів по договорах та розписках
  • кредитні спори
  • спори з банками
  • справи про визнання права власності на нерухоме та рухоме майно або на інші реч

 а також в інших сферах, які охоплює цивільний кодекс. Допомога адвоката в Києві – це запорука позитивного результату по вирішенні вашої проблеми.

Ще одним з напрямків по якому ми спеціалізуємося, це захист інтересів у бізнесі. Допомога юриста в Києві при веденні бізнесу є обов’язкова, оскільки ніхто не застрахований від недобросовісних конкурентів, контрагентів, працівників чи партнерів. Заручившись підтримкою адвоката, ви суттєво збільшите рівень безпеки вашого бізнесу. Якщо у вас виник трудовий спір, чи з вами не розраховується ваш клієнт або ваші конкуренти звернулися в правоохоронні органи із заявою про вчинення вами злочину, вам негайно потрібен адвокат. Київ  - це місто, в якому одним із вагомих факторів для безпечного ведення бізнесу є якісна допомога юриста.

Якщо клієнт своєчасно звертається за допомогою, то є дуже великі шанси йому допомогти виграти справу. Будь-які зволікання щодо звернення за допомогою до юриста, можуть потягнути за собою дуже великі втрати, так як досконало знає законодавство тільки юрист. Київ – це місто великих можливостей як для особистого розвитку так і розвитку бізнесу. І правилами гри як в особистому житті так і в бізнесі є закони. Тому для того, щоб отримувати лише позитивні результати, вам потрібен надійний юрист. А наша юридична компанія «ХЕЛЕМ» може вам гарантувати, що ми захистимо ваші інтереси на найвищому рівні.

Як працює наша юридична компанія

1. Клієнт телефонує за вказаними на сайті номерами телефонів або замовляє зворотній дзвінок через сайт та коротко описує суть проблеми

2. Наш спеціаліст погоджує з клієнтом об’єм послуг та організовує зустріч з адвокатом

3. При зустрічі з клієнтом адвокат знайомиться з проблемою клієнта та надає консультації щодо способів її вирішення

4. Клієнт та адвокат погоджують умови ведення справи

5. Клієнт та адвокат укладають договір про надання правової допомоги

6. Клієнт здійснює передоплату за надання послуг

7. Адвокат приступає до виконання взятих на себе зобов’язань перед Клієнтом

8. Клієнт отримує позитивний результат вирішення свого питання

9. Клієнт сплачує гонорар за позитивно вирішене його питання відповідно до домовленостей

10 причин, щоб звернутися саме до нас

1. Ми працюємо чесно по відношенні до Клієнта

2. Ми працюємо професійно

3. Ми працюємо злагоджено та командно

4. Ми працюємо на одержання позитивного результату для Клієнта

5. Ми не беремо завідомо програшних справ

6. Досвід кожного нашого адвоката здобутий реальними справами

7. Кожен наш адвокат в Києві цінує свою репутацію

8. Кожен наш адвокат користується повагою та авторитетом серед колег

9. Ми не співпрацюємо з правоохоронними органами.

10. Ми не "зливаємо" справи за винагороду від опонентів