Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39Адвокат по кримінальних справах

Адвокат по кримінальних справахКонституцією України передбачено право кожного на правову допомогу. Якщо у кримінальній справі Ви є потерпілим, свідком, підозрюваним, а тим більше обвинуваченим, то без грамотної юридичної підтримки не обійтися. Саме адвокат у кримінальних справах зможе простежити, чи дотримані ваші права і вимоги закону на всіх етапах розслідування або під час розгляду справи в суді.

Вас несправедливо звинувачують ?

В Україні діє  «презумпція невинуватості», тобто принцип, за яким підозрювана  особа, вважається невинною, поки її вину не буде встановлено вироком суду, який набрав законної сили. Однак,  на практиці не завжди  дотримуються законні права підозрюваної або обвинуваченої особи.

Якщо вас несправедливо обвинувачують у вчиненні злочину, якщо вам загрожує невиправдане безпідставне покарання, без послуг досвідченого адвоката вам просто не обійтися. Кримінальні справи вимагають професійного підходу. При користуванні послугами компетентного юриста, ви зможете досягти бажаного позитивного результату. Справу можна закінчити ще на стадії розслідування примиренням з потерпілим або перекваліфікувати злочин на менш тяжкий, домогтися більш м'якого покарання, або покарання  відмінного від  позбавлення волі.

Не зволікайте із професійним захистом у кримінальній справі!

  Не новина, що опинившись в непередбачуваній кримінальній ситуації будь-яка людина розгубиться. Це, насамперед, пов’язано з незнанням кримінального права і процесу. 

Консультація кваліфікованого адвоката у кримінальних справах зазвичай стає необхідною   вже на етапі внесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР, а під час досудового слідства без допомоги адвоката обійтися практично неможливо. У такій непростій ситуації не варто зволікати і тягнути з часом, спостерігаючи, як розвиватимуться події. Діяти треба швидко і правильно, а як саме - вам підкаже професійний юрист. Адвокат складе високоефективний план захисту і допоможе позитивно вирішити  конкретні питання або  справу загалом. 

Важливі будь дрібниці!

Іноді результат справи може залежати від дрібниць, які на перший погляд  не мають суттєвого значення і на які не звернули уваги правоохоронні органи. Знайти ці незначні факти і домогтися включення їх у справу під силу  кваліфікованому досвідченому адвокату у кримінальних справах, який знає всі варіації процесу. Він зможе зробити значний вплив на розслідування і, вказавши на нові обставини, домогтися того, щоб ці обставини були враховані у справі.

Ви повинні це знати!

1. Кожен має право на адвоката, у тому числі і під час допиту в якості свідка.
2. Вам надане право відмовлятися давати показання органам досудового слідства щодо себе, членів своєї сім'ї чи близьких родичів. Такі права закріплені в Основному законі України – Конституції. 
3. Краще відмовлятись давати показання, у разі, якщо слідчий не надав вам можливості попередньо звернутись за допомогою до адвоката і отримати від нього потрібну юридичну консультацію. 

У вчиненні якого злочину Вас би не обвинувачували, для того, щоб захистити Вас  адвокату дуже важливо розпочати роботу на самих ранніх етапах кримінального провадження, що дасть можливість надалі виключити багато несприятливих  факторів, що впливають на позитивне вирішення справи.

Юридична компанія «Хелем» надає весь комплекс послуг з представлення  інтересів обвинуваченого, підозрюваного чи іншої  особи, причетної до здійснення злочину. Пропонуємо найкращих спеціалістів, досвідчених і кваліфікованих адвокатів у кримінальних справах у Львові. Допомога, надана нашим адвокатом по кримінальних справах у Львові стане дієвим інструментом для захисту ваших прав і гарантією того, що буде забезпечений  захист від помилкових і безпідставних обвинувачень.

Навіть у самих складних ситуаціях можна знайти вихід, якщо вчасно довіритись хорошому спеціалісту!

 

comments powered by Disqus