Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39Захист у кримінальних справах

Захист у кримінальних справахПрофесійна допомога адвоката, що прийшла вчасно, запорука успішного вирішення Ваших справ. У нас працюють адвокати, які мають великий досвід роботи у кримінально караних справах, які включають в себе захист прав підозрюваних, обвинувачених та підсудних на будь-якій стадії кримінального процесу.

Послуги, які надає адвокат:

Захист на стадії досудового слідства;
Захист в суді першої інстанції;
Захист в апеляційному суді;
Захист у касаційній інстанції;
Захист на стадії досудового слідства

Захисник на стадії досудового слідства виконує багато важливих функцій, від яких залежить результат проведення слідства у кримінальній справі і його розгляд в суді.

У кожній конкретній ситуації адвокат:

  • Можливість відмови в порушенні кримінальної справи або можливість закриття справи на стадії його розслідування;
  • Бере участь в обранні запобіжного заходу після того як кримінальна справа порушена. Такий запобіжний захід як тримання під вартою за поданням слідчого застосовується судом, кваліфікований адвокат бере безпосередню участь у розгляді судом подання слідчого в якості захисника і сприяє відхиленню такого подання або заміни запобіжного заходу на підписку про невиїзд);
  • Надає допомогу в період проведення слідчих дій, присутній під час допитів, очних ставок та інших слідчих дій, таким чином перешкоджає незаконному застосуванню до особи співробітниками правоохоронних органів заходів фізичного чи психологічного впливу;
  • Складає і подає скарги та заяви до вищих інстанцій на неправомірні дії органів досудового слідства та суду. Подає скарги на постанову про порушення кримінальної справи та інше;
  • Згідно законодавства адвокат має право відвідувати підозрюваного, обвинуваченого, підсудного в місцях позбавлення волі.

Читайте також: Виправдальний вирок теоретично можливий


Захист в суді першої інстанції

У той час, коли кримінальна справа знаходиться на розгляді в суді, підсудний має право і повинен вимагати для захисту своїх прав у суді адвоката. Професійний адвокат вибере тактику захисту підсудного яка призведе до зменшення терміну покарання, або ж застосувавши всі свої знання доб'ється:

  • звільнення від кримінальної відповідальності;
  • повернення кримінальної справи на додаткове розслідування;
  • застосування умовного покарання;

Захист інтересів в апеляційному суді

При винесенні вироку судом першої інстанції не варто зневірятися, основним правовим інструментом для досягнення результату якого не вдалося досягти в суді першої інстанції є написання Апеляційної скарги на вирок суду першої інстанції. Правильне, а головне своєчасне оскарження вироку суду першої інстанції найчастіше приносить позитивний результат. Функціями адвоката на стадії апеляційного оскарження вироку є:

  • підготовка та подання апеляційної скарги на вирок суду першої інстанції;
  • участь у судовому засіданні.

Захист в суді касаційної інстанції

Касаційне оскарження вироку є останньою можливістю змінити незаконне рішення суду. Процес касаційного Оскарження вироку в касаційному порядку необхідно довірити професійному адвокату.

 

comments powered by Disqus