Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39Зняття арешту з майна

Зняття арешту з майнаАрешт на майно накладається в результаті, не виконання зобов'язань фізичними / юридичними особами.

Приміром, сьогодні водії автомобілів не сприймають всерйоз штрафи, накладені автомобільними інспекторами за порушення правил дорожнього руху. Порушники вчасно не оплачують штрафи, відповідно до складеного Протоколу ДАІ та правилам дорожнього руху.

ДАІ мають право накласти санкції на недобросовісного водія, який в потрібні терміни не сплатив штраф.

Далі ДАІ відправляє в державну виконавчу службу документи, для того, щоб останні відкрили виконавче провадження, в якому зазначатиметься арешт на рухоме майно.

Належний державний виконавець відкриває виконавче провадження на підставі правил нормативних актів і висилає лист боржнику, з рекомендаціями з'явиться в потрібний час, день.

На сьогоднішній день, державний виконавець найслабший рівень в ієрархії державних службовців. На їх посаду передбачаються мінімальні вимоги, без досвіду роботи, не повну вищу юридичну освіту. Не виключено, що ви не зіткнетеся з непрофесіоналізмом виконавців, з вивченням самостійно галузі - виконання рішень судів та інших виконавських моментів.

Прийом у виконавців скрізь однаковий - 2 рази на тиждень, по 3 години. Добре, коли є у Вас можливість прийти на прийом, зайняти чергу і розбиратися з усіма виробництвами, що стосуються Вас. В результаті, потрібно буде сплатити штрафи, виконавчі збори та інші можливі платежі. Після всього потрібно написати заяву про припинення виконавчого провадження. Якщо виробництво пов'язане з арештом рухомого майно, то знадобиться відвести в ДАІ Постанова про закінчення виконавчого провадження і на протязі 30-денного терміну знімуть арешт з машини, за умови, що виконавчі виробництва оплачені і штрафи виписані ДАІ оплачені.


Читайте також: Підходи та принципи оцінки вартості нерухомості


Краще всього звертатися до юристів, так як вони мають досвід роботи з виконавцями і в максимально швидкі терміни допоможуть Вам вирішити проблему. Для цього потрібно завірити у нотаріуса довіреність, щоб уповноважена особа (юрист) мала право без перешкод знайомиться з виконавчими виробництвами і представляти Ваші інтереси у виконавчих службах та інших органах.

Юристи Нашої компанії успішно закривають виконавчі провадження і тримають в курсі процесу своїх клієнтів, так як це може тривати місяць-два. Не все від юристів залежить, тому що для прийняття рішення державними службовцями виноситися термін, і виконавці, і інші посадові особи намагаються вкластися максимально в термін, наданий законом.

 

comments powered by Disqus