Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39Спрощена система оподаткування для підприємця!

Спрощена система оподаткування для підприємця!Успішність держави залежить від багатьох факторів, але одним з основних є примусові стягнення органами державної влади коштів з організацій і фізичних осіб з метою забезпечення держави.

Податки, тобто обов'язкові платежі на користь держави обов'язкові. Всі особи, до яких передбачається оподаткування в беззастережному порядку податкових норм зобов'язані платити потрібні кошти державі.

При невиконанні податкових правил до недобросовісних осіб застосовуються в кращому випадку - штрафи, а в гіршому - призупинення діяльності.

 Податкове законодавство передбачає порядок сплати податків при веденні підприємницької діяльності.

Кращий спосіб отримати статус платника на сьогодні це пройти спрощену систему оподаткування, але є й обмеження, певні умови. Якщо Ви мало володієте інформацією, у Вашому випадку краще звернутися до професіоналів за допомогою.

Переваги спрощеної системи оподаткування та недоліки існують.

 переваги:

    • Зменшується кількість податків і зборів, що сплачуються;
    • Полегшується здійснення податкової звітності;
    • Не потрібно додаткових знань у галузі оподаткування і немає необхідності відслідковувати всі зміни в законодавстві про податки і збори, що вносяться досить часто;

 

Представляється право вибору реєстрації в якості платника ПДВ.

недоліки:

    • Обмеження за обсягом діяльності (обсяг виручки) таких суб'єктів;
    • При використанні праці найманих працівників фізична особа-платник єдиного податку повинна сплатити за кожного з них по 50% суми єдиного податку;

Сума єдиного податку фізичної особи-платника податків сплачується авансом за звітний період (квартал). При цьому не враховується, буде фактично отримано дохід від здійснення такої діяльності за звітний період.


Читайте також: Як відкрити cвою фірму (підприємство)?


  Перш за все потрібно розуміти ваш річний дохід і види надання послуг від цього залежатиме Ваша майбутня група єдиного податку. Існує 3 групи єдиного податку для фізичної особи, які передбачаються Податковим Кодексом. На приклад для 3 групи обсяг доходу протягом року не повинен перевищувати 3млн грн. У трудових відносинах з підприємцем, одночасно може складатися не більше 20 осіб. Для третьої групи єдиного податку спеціальних обмежень за видами діяльності не передбачено, у порівнянні з 1-2 групою.

    Підприємець, який має намір зареєструватися по відповідній групі оподаткування повинен заповнити Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та подати до відповідного органу Податкової Інспекції. Але, так само Ви повинні зареєструвати Книгу доходів і витрат в тій же Податковой Інспекції. Тут потрібно розуміти який вид Книги необхідно придбати і відповідним чином заповнити. По закінченню 10-ти денного терміну Ви можете отримати зареєстровану вже Книгу і вести щоденний облік по доходах і витратах.

    При реєстрації платника єдиного податку у Податковій Службі можливі якісь перешкоди пов'язані із заповненням Заяви та подачі його, з подачею Запиту для отримання витягу з реєстру платників єдиного податку, а так само подача на реєстрацію Книги, яка не відповідає веденню підприємницької діяльності. Краще всього звертатися до фахівців для отримання безвідмовних статусів платників єдиного податку, якщо Ви не впевнені в застосуванні системи спрощеного оподаткування.

 

comments powered by Disqus