Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39Як відкрити cвою фірму (підприємство)?

Як відкрити cвою фірму (підприємство)?Під фірмою розуміється юридична особа, створена і зареєстрована встановленому законом порядку.

Для початку потрібно визначитися з завданнями Вашої компанії (виготовлення продукту, надання послуг) амбіціями бажаних оборотів, кількістю працівників.

Найбільш поширеною формою господарського товариства є товариство з обмеженою відповідальністю. Вони найкраще підходять для малого та середнього бізнесу і передбачаються мінімальні умови для її реєстрації в порівнянні з іншими господарськими товариствами.

Товариство діє на підставі статуту, який розробляється в першу чергу і надалі береться за основу в проведенні реєстрації підприємства. У статуті зазначаються найменування, учасники та місцезнаходження товариства; мета і предмет суспільства; статутний капітал; орган управління і т.д.

Звичайно ж для розробки статуту підприємства потрібно визначиться з видами діяльності.

Якщо ми говоримо про ТОВ (ООО), то реєстрація ТОВ не забороняється з одним учасником; мінімальний внесок в статутний фонд - 1000 грн. ; спрощена система управління; відсутність законодавчо встановлених вимог до складання і подачі спеціальної звітності; учасники товариств не відповідають за його зобов'язаннями і несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю товариства, у межах вартості зроблених ними вкладів.


Читайте також: Як правильно зареєструвати ТОВ?


Самому важко розібратися і це вимагатиме багато витраченого часу і сил. Найкраще консультуватися з юристами і користуватися юридичними послугами. Юристи в найкоротші терміни проведуть реєстрацію Вашого підприємства, а так само допоможуть з видами надання Вами послуг, виберуть правильну систему оподаткування.

  Якщо Ви звернетеся в Юридичну компанію ХЕЛЕМ, знадобитися надати інформацію:

  • Найменування підприємства (допоможемо перевірити чи не використовується ким небудь таке найменування);
  • Форма виконавчого органу;
  • Види діяльності (допоможемо підібрати потрібні КВЕДи);
  • Розмір статутного капіталу і спосіб формування;
  • Місцезнаходження ТОВ;
  • Контактний номер (в майбутньому відображається номер у реєстрі);

Частини учасників у статутному фонді (якщо засновників більше одного).

Фізичні особи (резиденти України та інших держав) повинні надати копії паспортів та ідентифікаційних кодів засновників-фізичних осіб, а так само довіреність на всі дії пов'язані з реєстрацією суспільства.

Юридичні особи-резиденти України повинні надати: копію свідоцтва про державну реєстрацію або виписка з Єдиного державного реєстру; копію довідки з статуправління; копія протоколу про призначення керівника та наказ про призначення; копію статуту.

Юридичні особи-нерезиденти України повинні надати: Свідоцтво про реєстрацію або виписка з судового (торгового) реєстру; Довіреність на особу, яка уповноважена виконувати всі дії пов'язані з реєстрацією.

У перелік послуг з реєстрації ТОВ входить:

  • Розробка всіх необхідних документів для реєстрації;
  • Постановка на облік в районній державній адміністрації;
  • Постановка на облік в управлінні статистики;
  • Постановка на облік у податковій інспекції;
  • Постановка на облік в пенсійному фонді;
  • Виготовлення печатки;
  • Відкриття поточного рахунку в банку;

Постановка на облік платника податків ПДВ або єдиного податку (послуга надається за окрему плату)

Термін реєстрації ТОВ - 3 дні (з видачею виписки з ЄДР). Термін постановки на облік платника податків ПДВ або єдиного податку - 10 днів, з дня подачі необхідної заяви до податкової інспекції (з видачею витягу з реєстру платників податку)

 

comments powered by Disqus