Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39Як ухилитися від кредиту за законом

Як ухилитися від кредиту за законом Вже випробувані всі можливі способи, пройдені всі найнесподіваніші шляху ... Ви все ж зважилися не виплачувати банку власний кредит. Зазвичай, відразу ж виникає цілком логічне запитання: а яким чином зробити це, не порушуючи закону? Як законно не платити кредит банку? І що ж мені може за це бути? Спробуємо ж розібратися, чи можливо це. Розберемо абсолютно всі варіанти і відповімо на найважливіші питання.

Ніж ходити навколо і близько, перейдемо до суворих реалій нашого життя. Грошових коштів ви не маєте, а співробітники колекторських агентств постійно вас дістають своїми телефонними дзвінками. Вам вже набридло все це, і ваша сім'я також стероризована цими нав'язливими дзвінками. Взагалі, є така відмінна стаття «Як боротися з колектором». Ось в ній все розкладено «до молекул», все детально описано і розказано. У цій статті є певні правила і дії, дотримуючись яких ви повинні спілкуватися з настирливими співробітниками агентств. Найголовніше - це зрозуміти, що їхні дії в більшості ситуацій мають дуже мало спільного з Українським законодавством. Отже, ви можете і навіть повинні відстоювати власні права!

Підемо далі. І все ж, як не платити кредит банку, щоб згодом не потрапити в халепу і не зруйнувати власне життя? Розглянемо найперший і самий банальний метод. Ви можете спробувати ховатися від колекторів і чекати того часу, коли закінчиться термін позовної давності. Цей термін становить три роки після того моменту, коли ви останній раз контактували безпосередньо з самим банком. Найдурніший і смішний варіант, однак, через брак чого-небудь кращого можна вдатися і до нього. Тоді вам доведеться обрубати абсолютно всі контакти - з роботою, будинком і т.п. Однак, не варто забувати і про найголовніше - агресія колекторів і банку спрямована  не тільки на вас, але і на ваших близьких, друзів, родичів. Що ж їм тоді робити накажете в такій ситуації делікатній? Разом з Вами в Сибіру ховатися? І все-таки, якщо для вас можливий тільки лише подібний спосіб, то краще не читайте далі.


Читайте також: Судові спори з банками 


Другий варіант, один з найбільш бажаних - спробувати домовитися безпосередньо з самим банком. Найкраще намагатися зав'язати спілкування з банком тоді, коли у вас тільки-тільки з'явилися фінансові проблеми, і ви відчули, що більше ви не побачите промінь світла у вашому матеріальному становищі. Вам це піде виключно в плюс, з тієї простої причини, що банк побачить, що ви зовсім не відмовляєтеся від платежів. Як кажуть, так вже вийшло ...

Є ще одна відповідь на питання, як не виплачувати кредит. Якщо є плюс, то обов'язково повинен бути і мінус. Колекторським агентствам цілком успішно можуть протистояти такі хлопці, як антиколектори. У таких фірмах зазвичай працюють юристи, які вже мають досвід в даних справах і які завжди здатні дати вам слушну і актуальну пораду. Якщо ви звернетеся в подібну контору, то, по суті справи, ви отримаєте посередника між банком і собою, що бере на себе абсолютно всі переговори і що може істотно скостити борг, при цьому не доводячи справу до судових розглядів. Але все-таки, ви вирішуєте питання, як не платити по кредиту. А ось тут-то теж доведеться заплатити.

Ще одна відповідь на питання, як не платити кредит в Україні. Це досить-таки поширений варіант. Уявіть собі ситуацію - після того, як ви вирішили не платити кредит, справа все ж дійшла до суду. І тут абсолютно неважливо, з чийого ж боку виникла ініціатива, і хто саме подав заяву в суд. Важливо те, що необхідно підійти до судового розгляду, попередньо повністю озброївшись. А як же ви думаєте - як це можна здійснити? А ось і відповідь - зробити це можна тільки лише при наявності  і допомогою дуже грамотного юриста. Якщо ви¸звичйно ж, самі ним не є. Адже, перш за все, суд - це чудова і іноді єдина можливість скинути з вашого боргу пені, нараховані незаконним чином, комісії, штрафи та інші відрахування. Правда, від самого основного боргу вас це навряд чи врятує, але все-таки реальність така, що в переважній більшості випадків пені істотно перевищують всі теоретично допустимі рамки і межі.

Якщо раптом суд прийняв не ваш бік, і було порушено виконавче провадження, то тут уже ухилення від боргу тягне за собою кримінальну відповідальність. Однак, це вже трохи інша історія ...

Можна ще довго розмірковувати про те, як не платити кредити. Але все-таки, хочеться додати, що не платити кредит повністю ви зможете лише в самому першому описаному випадку. В інших же ситуаціях, як би ви не хотіли, а заплатити доведеться. Однак, в рази менше, ніж вимагає від вас банк. І це вже справжня реальність!

Замовити дзвінок

 

comments powered by Disqus