Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Як правильно зареєструвати ТОВ?

Як правильно зареєструвати ТОВ?Найпоширеніша процедура, яка проводитиметься під час створення юридичної особи - реєстрація ТОВ. На сьогоднішній день в той момент, коли здійснюється державна реєстрація юридичних осіб, частина підприємців в якості свого другого бізнесу намагається відкрити саме Товариство з обмеженою відповідальністю, загальна частка яких при реєстрації юросіб складає більше 82 відсотків. А все завдяки тому, що сучасні ТОВ - найзручніший з існуючих спосіб організувати підприємство.

Але проблема полягає в тому, що підприємці, які вперше проводять процедуру реєстрації товариства, відчувають величезну кількість труднощів. Але щоб у вас не виникло таких ситуацій, можна користуватися порадами і підказками, які дозволять вам зробити все в найкоротші терміни.

Для початку визначіться з тим, як буде названо підприємство. Більшість підприємців не приділяють належної уваги даному етапу. А даремно. Адже, навіть якщо у ваших планах немає просування даного імені на ринку, назва буде присутня як мінімум на двох документах: комерційній пропозиції та договорі про співпрацю. Навряд чи хтось захоче підписувати офіційний документ з компанією «Будь як буде». Для того, щоб вибрати назву, варто дотримуватися критеріїв: воно має бути унікальним, позитивним і безпосередньо пов'язаним з тим, що ви робите.

Другий крок - вибір економічного типу діяльності. Це обов'язкова умова, яку необхідно буде виконати! Законодавство не обмежить вас у виборі кількості діяльностей. Які ви задекларуєте. Але варто відразу врахувати деякі аспекти: ваш основний вид діяльності, можливі супутні види діяльності, перспективні види діяльності. Залежно від того, який тип діяльності ви виберете, в майбутньому ліквідація юридичної особи (тов) у вас також буде проходити по-різному.


Читайте також: Як закрити ПП - покроковий план і механізми дій. Повне припинення податкової і дебіторської заборгованості 


Не менш важлива і система оподаткування, яку вам також потрібно буде вибрати. Для фізичних осіб найприйнятнішою є спрощена система оподаткування, але от юридичні особи не мають великого вибору, але все одно можна бути чи не бути платником ПДВ.

І в принципі, завершальний етап - безпосередньо процедура реєстрації. Після того, як ви змогли виконати три попередні пункту, можна приступити і до безпосередньої реєстрації підприємства. Варто сказати відразу, що цей процес, як і закриття ТОВ, досить довгий, тому, якщо у вас є вільний час для вивчення відповідних послуг законодавства, починайте самостійно проходити всі необхідні етапи. Але якщо у вас немає ні бажання, ні часу, просто зверніться за послугами в професійну юридичну фірму.

 

comments powered by Disqus