Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Концепція податкової реформи набуває все більш чітких обрисів

Широко анонсована податкова реформа  знаходить все більш чітких обрисів. Минулого тижня глава ДФСУ І. Білоус презентував остаточну редакцію Концепції податкової реформи. Якщо вона буде схвалена Урядом, то саме на її основі в ДФСУ напишуть майбутній законопроект про внесення змін до Податкового кодексу. 

У порівнянні з колишньою редакцією, в оновленій Концепції стало більше конкретики з податку на прибуток. Так, податкові різниці при визначенні оподатковуваного прибутку змусять враховувати тільки тих, у кого річний дохід більше 20 млн. грн. Самі податкові різниці прописано дещо конкретніше. Так, в частині амортизації збираються залишити діючі обмеження по термінах корисного використання ОС. Створювані резерви дозволять відносити до витрат тільки в сумі їх фактичного використання. Фінансові витрати обмежать на основі правила «тонкої капіталізації». 

Примітні і запропоновані зміни до частини єдиного податку. Замість нинішніх шести груп єдинників запропоновано чотири: 

1 група (фізособи, до 300 тис грн.). - До 10% МЗП; 

2 група (фізособи, до 1,5 млн грн, до 10 співробітників ..) - До 20% МЗП; 

3 група (фізособи і юрособи, до 20 млн грн.). - 2% доходу в разі сплати ПДВ у загальному порядку; 4% доходу - без сплати ПДВ; 

4 група (сільськогосподарські товаровиробники з часткою сільгоспвиробництва понад 75%) - від 0,03% до 1% за 1 га нормативної грошової оцінки землі.

 
 

comments powered by Disqus