Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Терміни і вартість введення об'єктів в експлуатацію

Терміни і вартість введення об'єктів в експлуатаціюЩодо термінів і вартості введення об'єктів в експлуатацію необхідно відзначити, що, відповідно до чинного законодавства, прийняття в експлуатацію об'єктів, побудованих в період з 5 серпня 1992 до 12 березня 2011 року, здійснюється безкоштовно протягом 10 днів з дня подання відповідної заяви. 

Природно, на практиці дані терміни і «ціни» не дотримуються. 

Так, для того, щоб ввести об'єкт в експлуатацію часу Вам знадобиться не менше місяця. Що стосується цін на такі види послуг, то конкретних розцінок немає. Вартість послуг по введенню об'єктів в експлуатацію сама різна. Вона, в першу чергу, залежатиме від площі об'єкта, місця розташування (м Львів, Львівська область або інші регіони України) та наявних у Вас документів (щодо даної нерухомості). 

Таким чином, ціна за послугу по вводу об'єкта в експлуатацію, який знаходиться в м.Львові відрізнятиметься від ціни за послугу по вводу такого ж об'єкта (з такою ж площею та іншими характеристиками), який перебуватиме, наприклад, у Київській, Сумській , Одеської або іншій області. 

Варто також відзначити, що ціна за послугу по вводу об'єкта в експлуатацію в Київській області відрізняється від ціни за таку ж послугу в Сумській чи Одеській областях. 

Простіше кажучи, ціна на дану послугу в кожному регіоні і в кожному конкретному випадку різна. 


Читайте також: Узаконення самочинного будівництва


  Така невизначеність в даній сфері ще більше вводить в оману, як замовників, так і виконавців. Адже, як замовнику, так і виконавцю в таких питаннях важлива ясність. Якщо ж замовник дзвонить з метою замовити дану послугу, а виконавець відповідає, що для прорахунку ціни йому потрібно побачити документи, то замовника така ситуація насторожує, що легко зрозуміти. Але й виконавець не може моментально назвати вартість за надання даної послуги, що теж можна зрозуміти, тому що велика ймовірність того, що така вартість виявиться значно більше (або навпаки - менше). 

Також Вас, як замовника, може насторожити ситуація з невизначеністю оскільки Ви можете задуматися, що виконавець в собі не впевнений або ж перезаказивает необхідну Вам послугу у іншого виконавця. 

Але, на жаль, на даний момент на ринку даного виду послуг склалася саме така ситуація, коли неможливо відразу розрахувати свій бюджет, який Вам необхідно буде витратити на даний вид послуг. 

  Також, вважаємо своїм обов'язком нагадати Вам про те, що можливість введення об'єктів в експлуатацію в спрощеному порядку скоро пропаде, оскільки наказ, за яким можливо ввести Вашу нерухомість в експлуатацію в такому порядку в кінці 2013 року втратить свою силу. 

Таким чином, у разі, якщо Ви роздумуєте над тим, вводити Вашу нерухомість в експлуатацію або відкласти вирішення цього питання на потім, радимо Вам поквапитися з його рішенням, адже, вже в 2014 році ввести Вашу нерухомість в експлуатацію стане ще дорожче. 

  Юридична Компанія ХЕЛЕМ готова професійно та швидко допомогти Вам у вирішенні проблем, пов'язаних з введенням в експлуатацію Вашого об'єкта нерухомості, а також з вирішенням інших проблем, пов'язаних з нерухомістю (реєстрація прав власності, виготовлення технічних паспортів, узаконення самовільних будівель і т. д.). 

  У кожному разі, ми допоможемо Вам ввести Ваш об'єкт нерухомості в експлуатацію в спрощеному порядку з мінімальними витратами коштів та часу, а також оформити і / або отримати всі необхідні (відсутні) для цього документи. 

  З нами Ви зможете заощадити свій час, гроші, здоров'я, не припиняючи займатися своїми справами, роботою, бізнесом.

 

comments powered by Disqus