Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39Реєстрація права власності на будинок

Реєстрація права власності на будинок Реєстрація права власності на будинок - одна з найбільш скрутних процедур реєстрації. Причиною тому є необхідність проходження інших стадій перед завершальною стадією - реєстрацією прав власності. 

Зокрема, перед тим, як зареєструвати свої права на будинок, Вам буде потрібно ввести цей самий будинок в експлуатацію, для чого необхідно виготовити технічний паспорт. 

Технічний паспорт є одним з основних документів, який Вам знадобиться як для введення будинку в експлуатацію, так і для подальшої реєстрації прав на нього. 

Технічний паспорт - документ з фактичними технічними характеристиками нерухомого майна (квартири, будинку, нежитлового приміщення тощо). Саме з цієї причини технічний паспорт виготовляється після безпосереднього виїзду техніка на об'єкт і здійснення всіх замірів. 

Декларація про готовність об'єкта до експлуатації є підтвердженням того, що та чи інша споруда (будинок) готовий до експлуатації, тобто, безпосередньо до використання його за призначенням. Також введення об'єкту в експлуатацію дозволяє підключити до цього самого об'єкту всі необхідні комунікації: вода, електрика, газ і т.д. 

Реєстрація права власності є завершальною стадією, в результаті проходження якої Ви стаєте повноправним і законним володарем будинку, Ваше право власності на який вже пройшло необхідну реєстрацію. 


Читайте також: Реєстрація права власності на гараж в ГБК 


Юридична Компанія ХЕЛЕМ готова допомогти Вам в проходженні процедури реєстрації права власності та інших речових прав, спочатку звільнивши Вас від усіх проблем і неприємностей. 

Крім того, Юридична Компанія ХЕЛЕМ із задоволенням допоможе Вам у виготовленні технічного паспорта, в введенні об'єкта в експлуатацію, в оформленні всіх інших необхідних документів.

 

comments powered by Disqus