Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Для чого потрібно проходити процедуру реєстрації права власності?

Процедура реєстрації права власності та інших речових прав піддалася кардинальним змінам після 1 січня 2013 року. 

До 1 січня 2013 року права реєструвалися в БТІ. Зараз дане питання знаходиться в компетенції окремого органу, який був створений спеціально з цією метою, - Укрдержреєстр (Державна реєстраційна служба України). 

Крім того, можливостями реєструвати права наділили також і нотаріусів. Правда, варто відзначити, що далеко не всі нотаріуси беруться реєструвати ті чи інші права, а ті, які беруться це робити мають на це право далеко не у всіх випадках. 

 Для чого ж потрібно реєструвати право власності та інші речові права в Укрдержреєстрі? 

Це питання задавав собі, напевно, практично кожен громадянин, який стикався з цією непростою процедурою. 

В першу чергу варто відзначити, що новостворений реєстр речових прав об'єднав в собі чотири раніше діючих реєстру: Державний реєстр правочинів, Державного реєстру іпотек, Єдиного державного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, реєстр прав власності на нерухоме майно. 

Таким чином, відпадає необхідність шукати ту чи іншу інформацію про об'єкт та / або про його власника у всіх чотирьох реєстрах, все можна знайти в одному. 

Для простого громадянина відсутність інформації про його нерухомість в реєстрі речових прав означає автоматичну відсутність можливості здійснювати будь-які угоди з цією нерухомістю. Простими словами, поки Ви не зареєструєте свої права на нерухоме майно в реєстраційній службі, Ви не зможете таке майно продати, подарувати, обміняти і т.д. 

Таким чином, якщо Ви плануєте здійснити будь-яку дію зі своїм житлом, Вам необхідно завчасно подбати про наявність можливості здійснення такої дії. 

  Юридична Компанія ХЕЛЕМ готова допомогти Вам у вирішенні питань, пов'язаних з проведенням реєстрації права власності та інших речових прав, звільнивши Вас від усіх труднощів і неприємностей. 

Юридична Компанія ХЕЛЕМ з радістю підкаже найоптимальніші шляхи виходу з виниклої ситуації, що значно дозволить Вам заощадити час, здоров'я і гроші.

 
 

comments powered by Disqus