Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Будівельні ліцензії частково піддадуться змінам

Останні місяці стали досить складними для нашої країни. Ще багато чому тільки належить змінитися. Так, наприклад, у Верховній раді зареєстровано законопроект, за допомогою якого, влада має намір спростити процес ліцензування деяких видів господарської діяльності. Фактично, близько 100 видів ліцензій, стануть лише спогадом.

Будівельні ліцензії частково піддадуться змінам. Зокрема, від початку 2014 року, архітектурно-будівельна інспекція України має можливість використовувати державні реєстри для перевірки достовірності даних суб'єктів господарської діяльності. Такі дії, за словами глави Мінрегіону Геннадія Темника, вдосконалять процедуру видачі ліцензій на будівельну діяльність.

Як стверджують в Мінрегіоні, така можливість Держархбудінспекції унормована нововведеннями законодавства саме для визначення неточностей і недостовірної інформації в документах, які подають суб'єкти будівельної діяльності. Такі перевірки, за словами фахівців, стануть додатковою гарантією якісного виконання будівництва об'єктів, які за класом наслідків є складними як в архітектурному, так і в технічному плані. Нововведення, по суті, допоможуть більш якісно боротися з недобросовісними забудовниками.

За 2013 було анульовано 674 ліцензії, в тому числі і за недостовірність викладених даних, в документації поданої на отримання будівельних ліцензій. Точні прогнози поки робити складно, варто деякий час спостерігати за тенденціями процесу нововведень в динаміці. За словами експертів, такі зміни не вплинуть негативно на розвиток будівельної інфраструктури, а навіть навпаки дадуть можливість нового витка якісного рівня будівництва.

Для потенційного забудовника, процедура отримання будівельної ліцензії істотно не зміниться. Не одного разу ми згадували у своїх консультаційних статтях про те, як важливо підійти відповідально до процесу отримання будівельної ліцензії. Для проведення такої операції самостійно, потрібно чималий досвід. Чому? На жаль, наше нормативне регулювання, не розраховане на тих, хто не підкований в юриспруденції.

Пошук підзаконних актів, уточнень та інструкцій, значно ускладнює весь процес підготовки документів і наповнює його своєрідними «підводними каменями» і нюансами. Як правило, підготовка документів у непідготовленої людини може займати від місяця. Наша компанія ХЕЛЕМ надає послуги не тільки по якісній підготовці документів. Істотною перевагою співпраці з нами є економія часу і гарантія результату. Ми супроводжуємо клієнтів на всіх етапах отримання будівельної ліцензії, що однозначно стане запорукою успішного ведення вашого будівельного бізнесу.

 
 

comments powered by Disqus