Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Міндоходов оприлюднило законопроект про службу фінансових розслідувань

На сайті Міндоходов оприлюднений урядовий проект Закону «Про засади запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями та здійснення фінансового контролю». 

Документ визначає правові основи фінансового контролю, запобігання і боротьби з економічними правопорушеннями, функціонування системи державних органів, метою якої є забезпечення економічної безпеки України і захист її фінансового потенціалу. 

Також у законопроекті прописані основні напрямки запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями та здійснення фінансового контролю, статус служби, її завдання, правові засади діяльності та повноваження. 

Новий орган виконавчої влади у сфері охорони економічної безпеки буде створений на базі податкової міліції і, на думку автора законопроекту, дозволить: 

- Поліпшити роботу контролюючих органів, а також органів, що здійснюють оперативно-розшукові та кримінальні процесуальні функції у фінансовій сфері; 

- Упорядкувати чинне законодавство у сфері перевірок підприємств, установ та організацій правоохоронними органами; 

- Створити сприятливі умови для розвитку підприємницької діяльності з дотриманням суб'єктами господарювання законодавства у сфері фінансової діяльності та для реалізації антикорупційної програми. 

Крім того, створення служби фінрасследованій буде повністю відповідати ідеології реформування правоохоронної системи України.

 
 

comments powered by Disqus