Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Які документи необхідні для перетину кордону на чужому автомобілі

Міндоходов роз'яснило, які документи необхідно мати на транспортний засіб, який належить іншій особі, при тимчасовому виїзді за кордон. 

У пункті пропуску через кордон України громадянин, що виїжджає за кордон на автомобілі, власником якого є інша особа (юридична або фізична), подає органу доходів і зборів наступні документи: 

- Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім'я власника ТЗ, разом з документом, що підтверджує право користування і (або) розпорядження цим ТЗ, 

або 

- Свідоцтво про реєстрацію ТЗ на ім'я особи, яка здійснює поїздку за кордон, видане підрозділом Державтоінспекції за бажанням цієї особи на період поїздки. 

Якщо автомобіль, що належить кільком власникам, тимчасово вивозиться за межі України, то документ, що підтверджує право користування і (або) розпорядження автомобілем, не подається. Право користування автомобілем одним із співвласників має бути підтверджено відповідним записом у свідоцтві про реєстрацію ТЗ. 

Автомобілі, на яких власники виїжджають за кордон, повинні мати розпізнавальний знак України. Також власники транспортних засобів перед виїздом зобов'язані укласти договір обов'язкового страхування цивільної відповідальності. 

Транспортні засоби, на які за законом встановлено тимчасову заборону на зняття з облiку, до поїздок за кордон не допускаються.

 
 

comments powered by Disqus