Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(073) 737-59-59
(032) 253-98-93ТРЕТЕЙСЬКИЙ СУД

 

Третейський суд є недержавний незалежний орган, що утворюється за угодою або відповідним рішенням заінтересованих фізичних та/або юридичних осіб, для вирішення спорів, що виникають із цивільних та господарських правовідносин. Тому третейський суд називають альтернативною формою врегулювання правових конфліктів. Третейський суд позбавлений багатьох процесуальних формальностей та третейський розгляд, як правило, здійснюється в одне засідання.

Сторонам надається можливість самостійно обрати суддів із затвердженого списку, в якому вказані стаж роботи та професійна спеціалізація, дотримуючись встановлених Законом вимог. Зокрема третейський суддя не може бути представником сторін, третейським суддею може бути призначена чи обрана особа, яка прямо чи опосередковано не заінтересована в результаті вирішення спору, а також має визнані сторонами знання, досвід, ділові та моральні якості, необхідні для вирішення спору.

Перевагою третейського розгляду є також те, що рішення третейського суду є остаточним. Тобто сторонам не загрожують тривалі судові тяжби в декількох судових інстанціях, що повністю виключає будь-яке затягування розгляду справи та виконання рішення.

Наша компанія надає послуги щодо представництва інтересів у третейському суді:

- Складання позовної заяви та її подача,

- Участь у засіданні третейського суду,

- Супровід виконавчого провадження.