Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39АДВОКАТИ ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ ХЕЛЕМ

 

Адвокат Львів

При виникненні будь-яких питань, які пов’язані із законодавством, зазвичай люди згадують, який хороший адвокат може легко вирішити таке питання. І зазвичай всі починають пригадувати хто ж їм розказував про цього адвоката, чи де вони про нього щось чули чи читали. І як показує практика, не завжди вдається знайти цього невідомого приватного адвоката. І постає питання: Як вирішити проблему? Де знайти адвоката? Якщо ж взяти до прикладу львів’ян, то сидячи ввечері, за філіжанкою смачної кави за домашнім комп’ютером, вони вперто забивають різні слова у пошукові системи, щоб знайти саме того, хто зможе вирішити їхню проблему. А як ми вже переконалися із досвідом, проблеми львів’ян дещо схожі між собою, а якщо можна й так сказати,- то споріднені. 

І як показує практика, адвокат у Львові – це той чарівник пера і закону, який допомагає людям вирішувати найскладніші проблеми із служителями феміди. А так як в нашій компанії адвокатів декілька, то проблему ми зможемо вирішити у декілька разів ефективніше та швидше.

Щоб не бути пустослівними, наведемо вам коротку статистику роботи наших адвокатів:

- Загальний досвід роботи кожного адвоката не менше 5-років

- У своєму здобутку кожен адвокат має не менше 150 справ, з яких не менше 20-ти справ – кримінальні

- Кількість кримінальних справ, які закінчились із позитивним результатом для Клієнта складає не менше 90%

Така позитивна статистика роботи наших адвокатів склалася завдяки довготривалій праці та постійному вдосконаленні над своїми професійними навиками. Перед тим як прийняти рішення про співпрацю, з тим чи іншим адвокатом, наша компанія досконало вивчала динаміку їх кар’єрного росту, особистісні та психологічні фактори, рівень знань та якість ведення справ. Тому команда наших адвокатів завжди готова на практиці підтвердити заявлену статистику роботи шляхом оперативного та позитивного вирішення вашого питання.

Так як ми вже розповіли Вам про статистику роботи наших адвокатів, то наступне, що розкажемо вам, це те, які проблеми вирішують наші адвокати. З приводу цього питання ми дуже ретельно вивчали практику успішних адвокатських контор, бюро та обєднань і дійшли до висновку, що неможливо одній людині досконало знати все. Тому кожен з наших адвокатів відповідає за певний напрямок законодавства. Отже, які проблеми вирішують наші адвокати:

1. Адвокат по кримінальним справам - кримінальні справи. Це категорія справ, яка заслуговує особливу увагу, оскільки дуже часто при розгляді кримінальних справ вирішуються людські долі. Кримінальні справи можна ділити за різними видами злочинів, за важкістю злочинів, а також за іншими критеріями. Проте для пересічного громадянина це абсолютно не має значення, оскільки йому потрібен адвокат, який вирішить саме його проблему. Дещо простішим є поділ у кримінальних справах на потерпілих осіб та обвинувачених або тих, які притягаються до відповідальності. Проте і цей поділ ми не беремо за пріоритет, оскільки Клієнта цікавить позитивне вирішення справи саме в його сторону, не зважаючи в якості кого він виступає по цій справі. Саме цей фактор, орієнтація на бажання Клієнта, дає нам можливість правильно профорієнтуватися і визначатися із адвокатом, який буде вести справу. Але ми точно знаємо, що наш адвокат по кримінальним справам у Львові прикладе максимум зусиль для доведення справи до логічного закінчення за попередніми домовленостями із Клієнтом. Тому найкращий адвокат по кримінальних справах – це той, який працює в нашій компанії.

2. Адвокат по цивільним справам - цивільні справи. Це категорія справ, яка також заслуговує досить значної уваги, так як усі суспільно-побутові відносини регулюються цивільним законодавством. Досконало про всі тонкощі цивільного законодавства знають наші адвокати львів. Ми допоможемо вирішити вам будь-які питання, які витікають із сімейних спорів, спадкових спорів, поділу майна, боргових зобов’язань, ДТП, трудових відносин, договірних та інших відносин. Тому адвокат по цивільних справах – це той, який працює в юридичній компанії «ХЕЛЕМ».

3. Адвокат по господарських спорах - господарські справи. Це також категорія справ, яка заслуговує на увагу, так як спори між суб’єктами господарювання відбуваються досить часто, а їх відносини регулюються спеціальними законами, відповідно і фахівці повинні бути досвідчені у цій категорії справ. Проте як і у попередніх категоріях справ ми орієнтуємося на Клієнта, і націлені лише на результат. Тому якщо вам потрібен адвокат по господарських спорах, тоді Вам саме до нас.

4. Підсумовуючи вищенаведене, хочемо додати, що не залежно від категорії справ, наші адвокати у львові допоможуть вам у написанні позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, звернень, клопотань та інших документів, необхідних для ведення справи в суді. Окрім того адвокати нашої юридичної компанії зможуть скласти вам будь-якого характеру заяви, договори, претензії, вимоги, розписки та інші необхідні документи для досудового врегулювання справи. Для захисту ваш прав та інтересів наш адвокат у львові зможе представити ваші інтереси як у судах всіх інстанцій, так і в будь-яких інших державних, приватних та експертних установах. Дізнавшись про категорії справ, які ведуть наші адвокати, ви хочете тепер дізнатися як цим можна скористатися. Для цього ми наведемо нижче схему, за якою працюють наші адвокати.

Як ми працюємо:

1. Для того щоб оцінити стан справи та її перспективу, адвокат повинен ознайомитися із її матеріалами. Тому першим кроком, який ви повинні зробити, це подати заявку через сайт або зателефонувати до нас і домовитися про зустріч із адвокатом для попереднього ознайомлення з матеріалами вашої справи

2. При зустрічі адвокат знайомиться із Вашою справою, та дає коротку консультацію по ній і озвучує перспективи її ведення та стратегії ведення, і погоджує це із Клієнтом

3. Після погодження стратегії ведення справи, відбувається оформлення документів на ведення цієї справи, а також укладення договору про надання правової допомоги та сплата авансу за ведення справи.

4. Маючи на руках вищезазначені документи, адвокат приступає до повного їх опрацювання та написання інших необхідних документів для одержання додаткових доказів, матеріалів чи для подачі в суд.

5. Наступним етапом є ведення адвокатом справи у досудовому чи судовому порядку.

6. Після цього одержується висновок відповідного компетентного органу чи суду, із зазначенням позитивного результату розгляду справи.

7. Клієнт сплачує за позитивно виконану роботу нашого адвоката заслужений гонорар.

10 причин, щоб звернутися саме до нас

  1. В нас працюють виключно досвідчені адвокати
  2. Адвокати нашої компанії володіють високими моральними та психологічними якостями
  3. Наші адвокати не працюють в інтересах державних установ та органів, а виключно в інтересах Клієнтів
  4. Адвокати нашої компанії не працюють в інтересах опонентів та конкурентів
  5. Наш адвокат у Львові допоможе Вам вирішити будь-які питання, що пов’язані із законом в найкоротші строки та за доступні гроші. 
  6. Ми працюємо із суворим додержанням адвокатської таємниці щодо одержаної інформації від Клієнтів
  7. Як свідчить практика роботи наших адвокатів, ми вирішуємо справи у відповідності до поставлених Клієнтом завдань
  8. Наша компанія та наші адвокати користуються високим авторитетом серед колег, і нас рекомендують друзям
  9. З нашими адвокатами легко домовитись про фінансову частину ведення справи, оскільки наша компанія передбачає виконання робіт не лише по передоплаті, а і виключно за гонорар
  10. Якщо наші адвокати прийняли рішення щодо укладення договору з Клієнтом, це означає, що вони впевнені у подальшому позитивному вирішенні справи

Якщо ви зайшли на наш сайт, значить у Вас є проблема, яку ми зможемо вирішити. Не зволікайте, тому що час зараз грає не на Вашу користь, а залишайте заявку на безкоштовну консультацію або самі телефонуйте НЕГАЙНО!