Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93СКЛАДАННЯ ТА АНАЛІЗ ДОКУМЕНТІВ

 

Складання та аналіз документів у ЛьвовіНаша юридична фірма надає послуги з розробки, складання та аналізу різного роду документів (договори, угоди, акти, протоколи).

Розробка та складання документів – це складний та відповідальний процес, саме тому потрібно звертатись до досвідчених фахівців, які допоможуть Вам у цьому, щоб уникнути неприємностей правового характеру у майбутньому.

Складання кожного окремого проекту документа має свої правила та особливості.Наприклад, складання актів, розписок вимагає ґрунтовного знання засад цивільного законодавства, а також практичних моментів з регулювання таких відносин.Чекаємо Вас у нашому офісі і ми допоможемо скласти Вам необхідний документ!

На всіх етапах досудового та судового провадження у цивільних, кримінальних та адміністративних справах часто виникає необхідність складання процесуально -правових документів.

Складання процесуальних документів Львів - найбільш важлива форма процесуальної участі в господарському, кримінальному та цивільному процесах.

Особі, як юридичній, так і фізичній, яка бере участь у провадженні у справі, але не має досвіду і спеціальних знань досить складно орієнтуватися у всіх судових процесах

Однак відповідальність за не вчинення або вчинення в особистих інтересах потрібних правових дій зазвичай законодавчо покладається на особу, яка має можливість або повинна їх здійснювати.

Маючи необхідні знання та вміння ведення різних судових справ в господарських та адміністративних судах, а також судах загальної юрисдикції, ми готові надати правову підтримку з ведення справи, або можливість надання одноразової допомоги по складанню необхідних правових документів на різних стадіях досудового та судового провадження.

Наші фахівці швидко і грамотно:

  • Складуть правові документи і висновки для судових проваджень судів загальної юрисдикції.
  • Складуть правові документи і висновки для судових проваджень господарського та адміністративного суду.
  • Розроблять правову позицію по справі та її розгорнуту законодавче та ситуаційне підгрунтя (обгрунтування).
  • Складуть відгуки на позовні заяви.
  • Підготують клопотання і заяви.
  • Складуть апеляційні, касаційні скарги.
  • Складуть інші процесуальні документи, які необхідні при розгляді справи в суді.
  • Складуть заяви в правоохоронні органи.

Перш, ніж звернутися до суду, наші фахівці проведуть ретельний аналіз документів клієнта Львів з метою виявлення доцільності захисту інтересів саме в судовому порядку. Адже в спірних ситуаціях суд не завжди є панацеєю. Часто прогалини в нашому законодавстві не дозволяють позитивно в судовому порядку вирішити той чи інший спір, в такому випадку, відмова від такого способу вирішення проблеми заощадить Ваш час, гроші і нерви.

 Крім того, очевидно, що поганий мир кращий за хорошу війну. Наші адвокати у Львові спробують, задіяти всі можливі правові механізми, такі як претензії, скарг , переговори з опонентом на предмет можливості укладення мирової угоди, щоб у досудовому порядку врегулювати спір і захистити Ваш законний інтерес, підготувавши згодом всі необхідні документи. Це дозволить відстояти Ваші інтереси в максимально стислі терміни і без зайвих матеріальних витрат.

Отже, не у всіх життєвих ситуаціях є сенс або необхідність звертатися до суду, тому наші фахівці допоможуть Вам розібратися в даному питанні.

Довіривши свою справу професіоналам, ви залишитеся задоволені результатом справи і нашим співробітництвом.