Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Захист інтересів учасника закупівель в суді

 

Суд  – це останній бастіон захисту прав людини, останній рубіж демократії цивілізованого суспільства 

Судові спори в процесі закупівель – це суперечності між учасниками закупівель та комітетом з конкурсних торгів або замовниками закупівель, які виникають в процесі організації та проведення державних закупівель та визначення їх переможця. 

Види судових спорів в процесі закупівель:

  • Адміністративні спори – спори, що виникають між суб’єктами владних повноважень та учасниками державних закупівель; 
  • Господарські спори – спори, що виникають в процесі укладення, виконання та внесення змін до договорів про закупівлю.

У випадку, якщо Вам необхідно захистити свої права і Ви потребуєте надійного юридичного захисту – Вам необхідно звернутись до юридичної компанії «Хелем»! 

Аргументи на користь співпраці з нами:

Гарантуємо наявність індивідуального підходу до кожної справи

Кожен випадок із яким зіштовхується клієнт є унікальним, оскільки не існує аналогічних справ, і, як відомо, саме в деталях приховується істина. Будь-яка справа передбачає існування декількох варіантів її вирішення, і ми гарантуємо, що виберемо той варіант, який найбільшою мірою буде враховувати саме Ваші інтереси.

 Забезпечимо комплексний правовий супровід процесу закупівель

 З Вами буде працювати команда професіоналів, які використовуватимуть увесь арсенал правових механізмів для забезпечення надійності Вашого захисту. По мірі виникнення необхідності ми звертатимемось до замовників закупівель з метою отримання від них відповідних роз’яснень, оскаржуватимемо порушення процедури закупівлі в Антимонопольному комітеті України та в судах.

 Вирішимо спір в найкоротші строки

Одним із принципів діяльності нашої компанії є оперативність у вирішенні справ. Ми зробимо все можливе, щоб Ваші права були поновленні в найкоротші строки.

 Відповідаємо за результат своєї роботи

 Кожен працівник компанії усвідомлює свою персональну відповідальність за результат розгляду Вашої справи. Ми гарантуємо, що зробимо все можливе для Вашої перемоги в суді.

 Гарантуємо перевагу якості наданих послуг над ціною

За відносно невелику плату з Вами буде працювати команда справжніх  професіоналів, кожен із яких має значний досвід роботи в сфері державних закупівель.

 Пам’ятайте, що перемогу у справі може отримати лише той, хто готовий до боротьби!

Тому подбайте про свій юридичний супровід вже зараз!