Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39Ліквідація підприємства

 

Ліквідація підприємства - швидко до 3 днів, якісно, недорого, працюємо по всій Україні!

Юридична компанія «ХЕЛЕМ» - група професійних юристів мають великий досвід в області корпоративного права. Для нас становлять інтерес всі ваші запитання, пов'язані з швидкою та якісною процедурою, як ліквідація підприємства.

Ліквідація підприємства - законна дія, яке виконується за обопільною згодою засновників, вимогу кредитора або в разі банкрутства компанії.

У більшості випадків ліквідація підприємств відбувається з причини збиткового бізнесу, заборгованості перед державними органами або контрагентами (наприклад, в результаті несприятливої економічної або політичної ситуації або ж внаслідок падіння попиту на товари або послуги). Вирішувати такі досить складні питання, як ліквідація підприємства, нерідко доручають кваліфікованим фахівцям юридичних компаній, оскільки сам процес забирає багато часу і сил, яких керівництву бажано направити на розвиток інших бізнес-напрямків.

Найпопулярнішою і затребуваною формою ліквідації підприємства на сьогоднішній день є відчуження корпоративних прав на користь інших осіб шляхом відступу частини в статутному капіталі або купівля-продаж корпоративних прав, при цьому відбувається зміна директора, бухгалтера, юридичної адреси і найменування підприємства. Цю послугу можна назвати «експрес» ліквідацією, так як вся процедура займає максимум 3 дні. При цьому, відсутні будь-які наслідки для попередніх власників.

Таким чином, за ті ж гроші ми позбавимо Вас від інших довгих і бюрократичних способів ліквідації підприємства зазначених нижче.

Спектр наших послуг, пов'язаних з процедурою ліквідації підприємств:

- Банкрутство підприємств (ведення справи, як на стороні банкрута, так і на стороні кредитора).

- Реорганізація підприємств.

- Ліквідація підприємств за судовим рішенням.

- Ліквідація підприємств за рішенням власника.

- Захист інтересів в державних інстанціях.

- Планування оподаткування і термінів реорганізації.

- Консультування з питань податкового та трудового законодавства, а також цивільного права (правові аспекти - реорганізація і ліквідація підприємства) та ін.

- Фахівці компанії «ХЕЛЕМ» проведуть процедуру згідно всім законодавчим актам і вимогам.

Наші дії:

- зберемо і підготуємо всі необхідні документи;

- розмістимо офіційну інформацію про ліквідацію ФОП або підприємства в ЗМІ;

- проведемо аудит підприємства;

- виконаємо обов'язкову звітну документацію;

- оформимо заяви в податкову структуру і фонд соціального страхування, а також надамо юридичний супровід всіх перевірок з метою зняття підприємства з обліку;

- отримаємо відповідні довідки від державних органів;

- оформимо пакет документів для виконавчого комітету;

- здамо друк і штампи, а також підготуємо документи для здачі в архів;

- приймемо повідомлення про виключення юридичної особи з державного реєстру.

Ліквідація ФОП виконується трохи за іншими критеріями.

Якщо Вам потрібно в найкоротші терміни ліквідувати підприємство, звертайтеся за допомогою в нашу компанію і вже через 3 дня Ви забудете, як були власником проблемного підприємства!