Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Стягнення боргів з підприємств

 

Стягнення боргів з підприємствНаші фахівці здійснюють супровід стягнення заборгованості з підприємців, юридичних осіб - підприємств, організацій та установ усіх форм власності. Ми пропонуємо допомогу підприємствам і підприємцям у вирішенні проблем, пов'язаних з невиконанням умов контрактів і неплатежів по них.

Процес стягнення заборгованості може відбуватись у такі способи:

- Досудове стягнення заборгованості. На цьому етапі проводяться переговори з боржником, складання та направлення претензій з метою врегулювання спорів, збір інформації про боржника.

- Стягнення заборгованості в господарському суді. Наші фахівці допоможуть Вам скласти позовну заяву, скаргу, клопотання, заяву, представництво інтересів у господарському суді.

- Стягнення заборгованості за рішенням господарського суду.

На цьому етапі здійснюється супровід проведення процедури банкрутства, виконавче провадження та стягнення заборгованості за виконавчими листами, розробка плану заходів ефективного стягнення дебіторської заборгованості, робота з банками боржника, визначення ефективних методів забезпечення стягнення. Компанія пропонує весь спектр юридичних послуг по стягненню заборгованості, від нагадування боржнику про необхідність сплати коштів, до складання позовної заяви та здійснення заходів щодо стягнення боргів на підставі виконавчих документів.