Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

(067) 340-33-30
(032) 253-98-93Стягнення боргів по розписках фізичних осіб

 

Стягнення боргів по розпискамВисокі відсотки у банках та недовіра до кредитних спілок змушує людей звертатись за позикою до близьких та знайомих. При позиці особи складають розписку, в якій зазначається сума позичених коштів, дані про особу, яка позичила кошти, а також встановлюється термін повернення цих коштів. Проте все частіше виникають проблеми пов’язані з поверненням позичених грошей.

Розписка – це документ, який посвідчує факт укладення договору позики. Таким чином особа може звернутись до суду для стягнення заборгованості.Наша компанія пропонує вирішення цієї проблеми наступними способами:

- Досудове врегулювання даної суперечки. Боржнику надсилається вимога, у якій проситься погасити суму заборгованості з описом усіх негативних наслідків, які чекають особу в майбутньому у разі відмови добровільного погашення боргу.

- Судове врегулювання. Якщо не вдається повернути борг мирним шляхом, на основі розписки складається позовна заява до суду. Участь адвоката у судових засіданнях сприятиме швидкому розгляду справи та 100% поверненні боргу.