Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39Оприлюднення інформації про держзакупівлі: хто, де і на яких умовах

Мінекономрозвитку оприлюднило проект наказу "Про затвердження Порядку розміщення інформації для публікації на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель".

Згідно з проектом наказу, Мінекономрозвитку визначило, що офіційним веб-порталом "Державні закупівлі" буде веб-портал www.tender.me.gov.ua. Забезпечити його функціонування має держпідприємство Зовнішторгвидав України".

Порядок визначає процедуру розміщення інформації про закупівлі, що підлягає опублікуванню на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель. Інформацію для публікації представляє замовник в електронному вигляді через власне автоматизоване робоче місце. Відповідальність за повноту і достовірність поданої інформації несуть голова та секретар комітету з конкурсних торгів замовника.

Для отримання доступу до автоматизованого робочого місця замовнику необхідно пройти реєстрацію на веб-порталі.

Якщо інформація, подана в електронному вигляді, не скріплено електронним цифровим підписом, то така інформація підтверджується письмово.

Якщо надана інформація не відповідає формам документів у сфері державних закупівель, то замовник протягом двох робочих днів повідомляється про необхідність доопрацювання такої інформації для повторної її подачі.

Оцінка державного майна - Наша компанія надає послуги з оцінки заподіяних матеріальних збитків 

 
 

comments powered by Disqus