Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39Незареєстрований бізнес буде оштрафований та конфіскований

За здійснення госпдіяльності без держреєстрації або відповідної ліцензії, порушення умов ліцензування, а також відсутність відповідних дозвільних документів, до суб'єкта господарювання застосовуються штрафи від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення даного адміністративного правопорушення, або без такої.

При повторному порушенні розмір штрафу складе від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення даного адміністративного правопорушення.

Слід зазначити, що отримання доходу у великих розмірах має місце, коли його сума у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, тобто 17 000 грн. і більше.

За надання суб'єктом господарювання дозвільному органу або адміністратору недостовірної інформації про відповідність матеріально-технічної бази вимогам законодавства передбачено штраф від 40 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Державна реєстрація ФОП - Усе що Вам потрібно – це прийти до нас в офіс