Передзвоніть мені
Консультація безкоштовно
Укр | Рус

Консультація та запис на прийом:

067 42-67-000
0 800 30 09 39АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

Юридичні особи дуже часто стикаються з проблемою, коли, навіть маючи в штаті кваліфікованого юриста, не вдається впоратися з усіма питаннями, які виникають в ході здійснення підприємницької діяльності. Доводиться звертатися за додатковою допомогою до адвокатів і юристів.

Уклавши договір на абонентське юридичне обслуговування, вам більше не доведеться витрачати свій час і гроші на разові звернення до юристів та адвокатів.Юридичний супровід бізнесу являє собою постійне, комплексне надання висококваліфікованої допомоги з усіх юридичних питань.

Примірний перелік послуг з юридичного обслуговування і юридичного супроводу:

1. Оперативні усні і / чи письмові юридичні консультації, в тому числі з питань застосування чинного законодавства.

2. Юридичне обслуговування з ведення установчої документації: ведення загальних зборів засновників, зборів акціонерів, складання протоколів їх проведення, внесення змін до установчих документів товариства у разі зміни засновників, зміні статутного капіталу, зміну юридичної адреси та інше.

3. Повний юридичний супровід цивільно-правової документації: складання внутрішньої договірної бази і підтримка її в належному стані, надання юридичних висновків з потенційних цивільно-правових або господарських операцій, ведення в присутності клієнта переговорів з контрагентами з питань, пов'язаних з укладенням договору.

4. Юридична допомога по веденню кадрової документації: докладне консультування та супровід з питань трудового законодавства, складання цивільно-правових договорів з працівниками, складання трудових договорів з працівниками, складання необхідних наказів (про призначення, звільнення та ін), складання супутньої документації (правила внутрішнього розпорядку , штатний розклад та ін.)

5. Представлення інтересів клієнта у відносинах з державними органами, відомствами і організаціями, посадовими особами, юридичними та фізичними особами, в тому числі, при проведенні переговорів.

6. Складання вимог, заперечень і претензій боржникам-контрагентам.

7. Досудове врегулювання спору з третіми особами.

8. Представництво та захист інтересів клієнта у всіх інстанціях в господарському суді та в судах загальної юрисдикції.

9. Інформування про зміни в законодавстві, які стосуються діяльності Довірителя.

10. Інші юридичні послуги.